Hakkımızda

4S Turizm Ltd. Şti., En son bilgi teknolojileri ile turizm ve seyahat endüstrisi gelişiminin bir sinerjisidir.

Kocnet İletişim Teknolojileri, Vodafone Türkiye tarafından alınana kadar şirketimiz, Muğla Bölgesi Koçnet Çözüm Ortağı olarak hizmet vermiştir.

Hizmet verdiğimiz alanlar; Web Sitesi tasarımları, internet sunucu hizmetleri, internet danışmanlık hizmetleri, feribot bileti rezervasyon hizmetleri, transfer rezervasyon hizmetleri, otel konaklama rezervasyon hizmetleri, mavi yolculuk rezervasyon hizmetleri ve günlük tur rezervasyon hizmetleri

Şirketimiz siteleri üzerinde online bankacılık hizmetleri YAPI KREDİ BANKASI ve YAPI KREDİ BANKASI POSNET uygulamaları ile birlikte verilmektedir.

Yetkinliğimiz

4S Turizm Ltd. Şti.,

4S Turizm Ltd. Şti. Yöneticilerinin hepsi daha önce turizm endüstrisinde istihdam edildi.

4S Şirketi, Türkiye’de internet seyahatinde öncü ve Marmaris Belediyesi, Marmaris Turizm ve Kültür Derneği MARTAV ve Güney Ege Otel Birliği GETOB tarafından onaylı ilk internet seyahat ve servis şirketidir. www.marmarisinfo.com, www.mymarmaris.com, www.marmarisim.com, www.marmarisexcursions.com dahil, Marmaris tatil beldesi için ilk çevrimiçi projeleri hazırlamaktan da gurur duyuyoruz.

Web sitemizin ‘1999’dan 2019’ye kadar olan sürümleri koleksiyonları İnternet Arşivinde çevrimiçi olarak da kaydedilmektedir: http://www.archive.org Bu koleksiyonları diğer Marmaris web siteleri için keşfedebilirsiniz.

Seyahat hayallerinizi, seyahat gerçekliklerine dönüştürecek bilgi, temas ve uzmanlığa sahibiz. En basit rezervasyon veya en karmaşık güzergahı ayarlayabilir ve bunu yaparken de tasarruf etmenizi sağlayabiliriz.

Seçtiğiniz güzergah için mümkün olan en düşük fiyatı bulmamızı sağlayan, aynı zamanda çok sayıda kaynak arayabilen teknolojik olarak gelişmiş bir seyahat şirketiyiz. Türkiye’nin en iyi seyahat sağlayıcılarının geniş bir veritabanı, bütçenize, zevklerinize ve gereksinimlerinize en uygun tatili bir araya getirmemize izin verir.

2002 yılında 4S şirketi,% 40 pazar payıyla Türkiye’nin en büyük kurumsal internet servis sağlayıcısı olan Koc.Net’in çözüm ortağı oldu. Bu stratejik ortaklık, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ticari uygulamalar yürütebilen güvenli bir omurganın sorunsuz çalışmasını sağlar.

Marmaris ve çevresine seyahatinizle ilgili tüm konularda size yardımcı olabiliriz. Tatil köyleri ve ülke ile ilgili diğer tüm sorularınızı cevaplayabileceğimizden de emin olabilirsiniz. Sizi güncel tutmak için, aylık bir bülten almak için kayıt olabilirsiniz.

Tecrübemiz

4S Turizm Ltd. Şti., 1997’den beri Türk hukuku altında faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize verdiğimiz yardımın kalitesi ve kişisel ilgimiz sayesinde çalışmalarımız hem müşteriler hem de tedarikçiler tarafından son derece değerlendirilmektedir.